Odżywkowe rady dla sportowców

i: suplementySuplementy sportowe są uzupełnieniem diety. Sprzedawane w sklepach posiadają status "dietetycznych środków spożywczych", potwierdzony specjalnymi atestami. Głównymi zaletami suplementów są zbilansowany i dokładnie pod

Dodane: 11-10-2016 09:42
Odżywkowe rady dla sportowców Wybierając markę suplementów dobrze jest sugerować się wszelkimi opiniami. Bardzo ważna jest przyswajalność. Zawsze można również zasięgnąć rady w jakimś sklepie, np. .

Z Wikipedii: suplementy

Suplementy sportowe są uzupełnieniem diety. Sprzedawane w sklepach posiadają status "dietetycznych środków spożywczych", potwierdzony specjalnymi atestami. Głównymi zaletami suplementów są zbilansowany i dokładnie podany skład oraz prosty sposób przyrządzania. Suplementy często stosowane są przez kulturystów.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Suplement_(kulturystyka)


Zakup odżywek dla sportowców

Wiele osób zastanawia się, gdzie można nabyć odżywki dla sportowców i inne preparaty, które mają za zadanie wspomóc funkcjonowanie naszego organizmu podczas aktywności fizycznej i nie tylko. Okazuje się, że istnieje mnóstwo specjalistycznie wyposażonych w tego typu artykuły sklepów.

Oczywiście, możemy także zdecydować się na zakup bardzo zróżnicowanych preparatów z tej dziedziny w Internecie, jednak jest to o wiele mniej popularne niż zakup odżywek dla sportowców w specjalnych sklepach. Dzięki pomocy zatrudnionych tam osób możemy bowiem dobrać najlepszą dla naszego organizmu substancję odżywczą, a decydując się na zakup w /Internecie niestety nie mamy takiej możliwości.


Nietypowy smak odżywki białkowej

Odżywki białkowe najczęściej są sprzedawane w postaci proszku, który osoba zażywająca ten produkt rozpuszcza w odpowiedniej ilości wody. W związku z tym, że substancje białkowe nie mają zbyt przyjemnego dla konsumenta smaku, do większości produktów takich, jak odżywki białkowe jest dodawana substancja smakowa.

I tak, możemy obecnie na rynku spotkać odżywki nie tylko o popularnych owocowych smakach, jak na przykład smak truskawkowy czy wiśniowy, ale także o bardziej wyszukanych. Do rzadziej spotykanych smaków należą na przykład odżywki o smaku tiramisu czy o smaku ciasteczek. Różne smaki są związane także z różną zawartością białka w konkretnej odżywce.© 2019 http://dziennik.ostroda.pl/